Domov

späť

Autobusová preprava

Ponúkame nepravidelnú vnútroštátnu a medzinárodnú autobusovú dopravu luxusným diaľkovým autobusom RENAULT ILIADE 51+1 a minibusom MERCEDES SPRINTER 17+1 za priaznivé ceny pre: (viac)

Nákladná preprava

V nákladnej autodoprave vykonávame prepravu rôznych druhov tovarov medzi výrobcami a odberateľmi, podľa požiadaviek zákazníkov alebo špedičných firiem. Stačí nám zadať cieľovú destináciu a miesto nakládky a potom už všetko nechajte na nás. Náklad vyrazí ihneď, aby bol čo najskôr v cieli (viac)

Preprava osôb

Prepravu osôb a taxislužbu zabezpečuje naša dopravná spoločnosť vozidlami FIAT DUCATO PANORAMA pre 8 cestujúcich a ŠKODA OCTAVIA COMBI (viac)

O firme

Sme dynamicky sa rozvíjajúca dopravná spoločnosť, ktorej nosným produktom je poskytovanie služieb v oblasti autobusovej, minibusovej a mikrobusovej dopravy, prepravy osôb, nákladu a taxislužby a to od roku 1998, so sídlom spoločnosti v Poprade.

Vďaka dlhodobej aktívnej činnosti sa môžeme dnes tešiť z bohatých skúseností v oblasti bezpečnosti prepravy klientov a poskytovania kvalitného kompletného servisu na cestách.

Našou hlavnou činnosťou je autobusová doprava. Ponúkame nepravidelnú vnútroštátnu a medzinárodnú autobusovú dopravu luxusným diaľkovým autobusom RENAULT ILIADE 51+1, autobus ISUZU 30 + 1, minibus IVECO DAILY 20 + 1 a mikrobusom RENAULT TRAFIC 8+1 za priaznivé ceny pre firmy a inštitúcie, školy , škôlky, športové kluby a oddiely, renomované cestovné kancelárie, divadelné súbory a na rôzne súkromné akcie.

Taktiež sa zaoberáme prepravou tovaru vozidlom VW LT a FIAT DUCATOm s max. objem nákladu: 15 m3 a max. hmotnosť nákladu: 1500 kg .

Zároveň naša spoločnosť poskytuje služby taxislužby vozidlami MERCEDES BENZ VIANO v mestách Poprad, Kežmarok, Vysoké Tatry a ich okolí. Tieto služby zabezpečujeme v rámci celej Slovenskej republiky, ako aj v zahraničí.

Preprava v našej spoločnosti je poskytovaná s dôrazom na priania a potreby našich klientov, v snahe zaistiť komfortné cestovanie a pocit bezpečnej jazdy s našou dopravnou spoločnosťou. Snažíme sa našim zákazníkom vyjsť v ústrety a zaistiť pohodlnú prepravu za rozumnú cenu.

Kvalita poskytovania našich služieb je garantovaná serióznym jednaním, skúsenými vodičmi s profesionálnym a zodpovedným prístupom k individuálnym potrebám našich zákazníkov a samozrejme spoľahlivým vozovým parkom.

Veríme preto, že budete so službami našej spoločnosti spokojní rozšírite rady našich spokojných klientov a obchodných partnerov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

DAF

ISUZU

IVECO

MERCEDES

RENAULT